Služby

Přeprava nákladů

Jste firma, nebo fyzická osoba a nutně potřebujete přepravit menší náklad, nebo velkou zásilku pro Vašeho významného klienta? Obraťte se na nás a my Vám rádi vyhovíme a zkusíme pro Vás najít nejlepší řešení. Přepravujeme na co si vzpomenete do celkové hmotnosti 3,5t. Pokud by Vám tato hmotnost nevyhovovala, můžeme Vám k našemu vozidlu připojit vlek, který svým objemem nahradí další vozidlo Mercedes Benz Sprinter. Zeptejte se nás na další možnosti.

Stěhování

Potřebujete rychle a kvalitně přestěhovat Váš byt, dům či kancelář? Obraťte se na nás. Nic pro nás není problém. Vaše zboží, nábytek a elektroniku zajistíme do obalové fólie, křehké věci zajistíme bublinkovou fólií, nebo textílií odolné proti poškození. Veškeré převážené věci na místě uložíme do pokojů, nebo místností dle Vašich požadavků.

Přeprava osob

Hledáte opravdu kvalitní a pohodlné svezení až pro 8 osob v plně klimatizovaném mikrobusu? Rádi Vám poskytneme vozidlo Mercedes Benz Sprinter pro Vaše výlety, divadelní představení, skupinky lidí, hudební skupiny, nebo pro rodinné sešlosti. V našem mikrobusu máte možnost pustit si film na DVD, nebo poslouchat hudbu. Chcete si číst v noci knihu a nikoho tak nerušit? Nad každým sedadlem je umístěno světlo, které si naštelujete přesně tak, jak Vám to bude vyhovovat. Proč platit více, když Vám dává někdo méně? Převážíme také různé taneční soubory a jiné spolky a organizace. Neváhejte se na nás obrátit s návrhem. Nebráníme se žádnému návrhu.