Reference

Na této stránce, budeme postupně zveřejňovat některé reakce našich klientů. Budeme rádi, pokud se zde objeví i Váš názor. Pokud jsme měli tu čest, přepravovat Vám jakýkoli náklad a máte chuť nám sdělit, jak jste byli spokojeni, vyjádřete se prosím na náš e-mail uvedený v kontaktech.

Dana Jedličková

vedoucí a choreograf country tanečního souboru Alabama při SVČ Animo Žamberk

"S autodopravou Zajíček jsme se svezli několikrát a po třiadvaceti letech fungování souboru je to poprvé, kdy nebereme cestu jen jako nudný přesun z bodu A do bodu B. Náš taneční soubor Alabama má jak malé tanečníky tak mládež a dospělé a všichni bez rozdílu vždy po návratu z akce mluvili jen o jednom - jak si "zapařili" v mikrobusku - prostě barevná hudba nainstalovaná uvnitř v autě v kombinaci s pořádnou muzikou, to jsme nikdy předtím nezažívali. Chtěla bych moc poděkovat panu Zajíčkovi za ochotu, spolehlivost a nadšení, v kombinaci s velice příznivou cenou a příjemnou veselou komunikací je to rozhodně pro nás favorit mezi ostatními dopravci....doporučuji všem !"

MgA. Tereza Adámková, Praha

"Využila jsem služeb autodopravy Zajíček při dvojím stěhování v jednom - totiž části nábytku, krabic a dvou kol z Východních Čech do Prahy a následně se do téhož auta přikládal obsah mého pražského bytu a vše se vykládalo v novém bytě v Praze. Pan Zajíček s kolegou zkušeně do auta naskládali veškeré mé pozemské statky, ač se mi z hlediska kapacity zdálo nemožné vměstnat do dodávky všechno. Nicméně povedlo se a navíc byli oba moc příjemní i silní. Poradili si mimo jiné i se dvěma velkými starými almarami jako nic. Cena byla také velmi slušná za takovou velkoakci. Doporučuji autodopravu Zajíček, pokud si chcete ušetřit stres během stěhování."

PhDr. Hana Chvátilová

ředitelka ZUŠ Petra Ebena Žamberk

Se žáky všech oborů ZUŠ je třeba stále někam cestovat. Na koncerty, soutěže, zájezdy, do divadel a na výstavy. A ne vždy jich je na plný velký autobus. Mnoho let nás trápil problém s dopravním prostředkem pro 8 nebo i 15 cestovatelů. A ejhle – objevili jsme pana Vladimíra Zajíčka z Českých Libchav. Nejen, že vždy dodrží slovo, přijede přesně, má auto v naprostém pořádku a naloží posádku s úsměvem a veze s dobrou náladou. Ale nenechá ji na holičkách ani v případě komplikací, které pomůže i vyřešit. Zdá se vám to nemožné? Nám se to zdálo také, dokud jsme nepotkali pana Zajíčka ze stejnojmenné firmy. Zkuste to a přesvědčte se!

Petr Háger

Využili jsme služeb autodopravy Zajíček při řešení expres zásilky zboží do Francie. Pan Zajíček nám vyšel vstříc a rychle a včas nám pomohl vyřešit nemalý problém s ohroženým termínem dodání zboží. Ochota a operativní přístup pana Zajíčka nám významně pomohly udržet dobré obchodní vztahy s naším důležitým obchodním partnerem. Děkujeme

Měřička Moving

Nejpohodlnější osobní dopravní prostředek, jaký jsme vyzkoušeli! Využíváme služeb pana Zajíčka při mezinárodních cestách, kdy je zapotřebí převézt více pracovníků, protože si během cesty královsky odpočinou a odpočatý stěhovák = výkonný stěhovák. A nebojíme se ani nabídnout možnost, odvozu zákazníků, protože tímto busem je nadšen každý, kdo se s ním sveze! O ceně a sympatickém řidiči už je zbytečné mluvit: u pana Zajíčka nic není problém a i smysl pro humor je naprosto samozřejmostí!!!

Zdenka Karumníková

Výborná domluva, srozumitelně vysvětleno jak služba probíhá.

Patrik Chotěnovský

Stěhování proběhlo na jedničku. Maximálně využitý prostor auta i vleku, bez poškození nábytku, za výbornou cenu. A jako společník v autě taky super.

Lenka Vanšurová

Autodoprava Zajíček mi velmi usnadnila trápení se stěhováním - vše proběhlo hladce, rychle a bez škod na nábytku. Určitě doporučuji!

Jiří Kroupa

Maximálně pohodlné auto i na velké vzdálenosti. Prostor pro posádku je nadstandardní, vybavení auta též. To vše podtrhuje velmi ochotný a komunikativní řidič. Doporučuji!

Josef

Kvalitní a spolehlivý dopravce. Doporučuji ostatním.

Roman

Super dopravce! Super cena a kvalita přepravy. Doporučuji. A ještě jednou děkuji. Bylo to super!